Dlaczego nowy zlew łatwo pozostawia ślady i znaki wodne?

July 13, 2020
najnowsze wiadomości o firmie Dlaczego nowy zlew łatwo pozostawia ślady i znaki wodne?

Dlaczego nowy zlew łatwo pozostawia ślady i znaki wodne?
1: Ponieważ na powierzchni naszego zlewu nie ma galwanicznej warstwy, jest to tylko proces ciągnienia drutu, nowa tekstura drutu do zlewu jest stosunkowo głęboka, co prowadzi do zwiększonej przyczepności do wody, dzięki czemu łatwo pozostawia znaki wodne i koraliki wodne.To tak samo, jak kupowanie nowego garnka ze stali nierdzewnej i używanie go po raz pierwszy.Istnieje również wiele znaków wodnych.Powód jest taki sam.
2: Po okresie normalnego użytkowania szczotkowana tekstura na powierzchni stanie się lekka i gładka po użyciu, i utworzy się warstwa filmu olejowego.Więc nie będzie śladów resztkowych znaków wodnych.
3: Nie zalecamy powlekania galwanicznego na powierzchni, chociaż rozwiąże problem resztkowego znaku wodnego, jest niezdrowy.Nasz talerz przeszedł niemiecki certyfikat LFGB do kontaktu z żywnością.Zawartość różnych metali ciężkich i ołowiu jest lepsza niż standard certyfikacji i jest bliska ekstremalnej wartości.Jest to stal nierdzewna 304 klasy spożywczej.
#kuchnia #kitchendesign #kitchentiles #kitchenextension #undercountersink #zlew ze stali nierdzewnej #whiteworktops #kitchentransformation #kitchendecor #Wyspa kuchenna # kitchen2020 #kitchentrends #kitchenplants