Jiangmen Furongda Stainless Steel Products Factory

  • Chiny Jiangmen Furongda Stainless Steel Products Factory profil firmy
  • Chiny Jiangmen Furongda Stainless Steel Products Factory profil firmy
Rodzaj działalności: Producent, Dystrybutor / Hurtownik, Eksporter, Firma Handlowa
marki: FOOK SINK
Ilość pracowników: 80~100
Coroczne wyprzedaże: 30,000-40,000
Rok założenia: 2008
pc Export: 80% - 90%

Wprowadzenie

 

ZLEWOZMYWAKjest firmą rodzinną, założoną w 2008 roku z 2 fabrykami, ponad 80 pracownikami.Założyciel, Mr.Lee, z ponad 25-letnim doświadczeniem w branży zlewozmywaków ze stali nierdzewnej, z jego doskonałą wiedzą zawodową i uczciwą, odpowiedzialną dobrą jakością, doprowadził nas do stania się najbardziej wyróżniającym się lokalnym przedsiębiorstwem produkującym ręcznie zlewozmywaki, tworząc wartość zrównoważonego rozwoju dla klientów i stając się ich najbardziej niezawodnym dostawcą zlewozmywaków ze stali nierdzewnej.

 

Historia

2008 Założona przez Mr.Li

Firma FOOK SINK została założona w 2008 r., Która jest pierwszą fabryką zlewów ręcznie robionych ze stali nierdzewnej w Jiangmen i zajmuje wiodącą pozycję w branży zlewozmywaków wytwarzanych ręcznie ze względu na niezrównaną technologię i usługi.

2012 Pierwsze rozszerzenie

  Produkty wysokiej jakości i szybki czas dostawy zwiększyły nasze zamówienia, a zwiększenie skali produkcji stało się naszym pilnym popytem. Nowy zakład i wyposażenie zostały oficjalnie uruchomione w 2012 roku.

Skala 2018 Re

Doskonała jakość, różne style ręcznie wykonanego zlewu ze stali nierdzewnej, aby zdobyć głębokie zaufanie klientów, skłoniły nas do zbudowania drugiego zakładu, lepszej obsługi naszych klientów.

Usługa

FOOK SINK ma na celu dzielenie się najbardziej zyskownym rynkiem dzięki wysokiej jakości i zaawansowanym produktom dla naszych niezawodnych klientów i dystrybutorów.

- Niskie ograniczenie MOQ, elastyczny ekwipunek do obsługi LCL lub przesyłki ekspresowej.

- Pięć lat gwarancji od dostawy.

- Wsparcie techniczne (profesjonalna inżynieria, wymiary, rysunek, raport z testów i instrukcja instalacji itp.)

- Wsparcie rynku (wysokiej jakości zdjęcia, sesje wideo, udostępnianie biuletynu i dostosowana propozycja)

-Doskonała zdolność do integracji zasobów, dzięki naszej dobrej reputacji w branży zlewozmywaków ze stali nierdzewnej, mamy stabilną współpracę z wieloma wysokiej jakości producentami łazienek, kuchni i akcesoriów, zapewniając klientom szerszą gamę produktów w rozsądnych cenach, oszczędzając energię i czas.

- 24 godziny na wezwanie.

Wszystkie nasze produkty są bardzo przystępne cenowo, ponieważ są wytwarzane w specjalnych regionach rozwoju gospodarczego Chin i z przyjemnością pomagamy również w procesie importu / eksportu!

Nasz zespół

Nasz zespół 100+ składa się z wielu pracowników, którzy pracują w firmie od 10 lat, niektórzy dłużej, wnoszą bogate doświadczenie, aby zapewnić bezszwowe i innowacyjne, wysokiej jakości i stabilne umywalki ze stali nierdzewnej.

To nasz pięcioosobowy zespół kontroli jakości, w skład którego wchodzi inspektor kontroli jakości, trzy osoby do kontroli i kontrola ogólna

Green Fook Sink

Fook Sink to społecznie odpowiedzialne przedsiębiorstwo, stąd nasza koncepcja „zielonego zlewu”.

Nasz materiał jest zielony :

Stal nierdzewna jako metal nadający się do recyklingu, jest doskonałym ekologicznym produktem do zlewozmywaków kuchennych.

Materiały ścierne i odpady użyte podczas naszej produkcji są wielokrotnego użytku:

           Zbieramy te odpady i dostarczamy je do fabryk, które wymagają ich ponownego wykorzystania do wytworzenia innych produktów.

Nasza metoda pakowania jest przyjazna dla środowiska :

  Mamy dwa sposoby pakowania, jeden to pakowanie w karton, te materiały opakowaniowe można poddać recyklingowi, drugi to pakowanie na tacach, w ten sposób może być paleta pakująca wiele zlewów, redukująca koszty transportu, oszczędzająca energię i materiały opakowaniowe .

Nasz proces produkcyjny jest przyjazny dla środowiska :

Nasz proces produkcji jest przyjazny dla środowiska i nie wytwarza toksycznych gazów i ścieków. Mamy system degradacji pyłu i nie usuwamy pyłu.

Będziemy utrzymywać naszą przyjazność dla środowiska, stale podnosić poziom produkcji i świadomość ekologiczną w przyszłości oraz wnosić wkład w społeczeństwo i ludzi w miarę naszych możliwości.

Zostaw wiadomość